KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Pastell 6556114

nr 655 6114

Pastell

Monogramsignerad GB-1940, blomster i fönster, 46x61

Kondition: ej glas

Utrop:

100 kr

Såld:

100 kr

måndag 6 september 2010
kl 19:56:21

6/9 17:06:09 1      Vinnande bud